Arborists – kokkopis

+371 28325966

Piezvani mums

raivis@varpinas.lv

Uzraksti mums

Smiltene, kalna iela 8

Saņemt norādes

Arborists – kokkopis

Arborists – Kokkopis

Kas ir arborists

Pilsētas vidē koki bieži tiek pakļauti cilvēku, dabas un infrastruktūras ietekmei, rezultātā kokiem ir nepieciešama sertificēta speciālista (arborista) pakalpojumi, lai uzlabotu to vitalitāti, izdzīvošanas iespējas. Arborists jeb kokkopis ir sertificēts profesionālis, kas specializējās kokaugu kopšanā un zāģēšanā, kā arī rūpējās par individuālu koku drošību un veselību, tādā veidā nodrošinot cilvēku un apkārtējās vides drošību.

Arborista pakalpojumi

Arboristi specializējās koku kopšanā, bīstamo koku zāģēšanā, koku zāģēšanā koka sakņu kakla augstumā, drošības sistēmu uzstādīšanā, apzaļumošanā, dzīvžogu apgriešanā – formēšanā, kokaugu stādīšanā un pārstādīšanā. Kokaugu slimību diagnostika, ārstēšana, kaitēkļu apkarošana, kā arī industriālais alpīnisms. Arborists veic arī sniega, ledus sūnu utt. tīrīšanu no ēku jumtiem, kā arī citus darbus augstumā. Arboristi darbā izmanto specifisku arboristu aprīkojumu, takelāžas, rokas un motorzāģi, šķēres.

Sertificēta arborista atzinums

SIA Vārpiņas ᴹᴿ sertificētie arboristi (kokkopji) ir tiesīgi veikt kokaugu bīstamības apsekojumus – novērtēt koka stāvokli, izsniegt juridisku dokumentu (arborista atzinumu) par koka vitalitāti.

Arborista pakalpojumu cenas

Cik maksā sertificēts arborists (kokkopis)? — SIA Vārpiņas ᴹᴿ arboristu pakalpojumu cenas atkarīgas no sniegtā pakalpojuma. Piemēram, ja runa iet par koku zāģēšanu — konkrētā koka sugas, augstuma, koka atrašanās vietas īpašumā (ēkas, apstādījumi, elektrolīnijas…), vispārējā tā stāvokļa, kā arī pakalpojuma, ko nepieciešams sniegt kokam. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam, lai rastu Jūsu kokam labāko risinājumu un cenu.

Arborista pakalpojumi Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.

sadarbības partneri

Mūsu sadarbības partneri.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve - ierīkošana privātmājām, saimniecībās ēkām un citām industriālajām būvēm.