Arborists

Arborista pakalpojumi - Arborists (kokkopis) ir sertificēts profesionālis, kas praktizē koku un krūmu kopšanu.

Pilsētas vidē koki bieži tiek pakļauti cilvēku un dabas ietekmei, tā rezultātā kokiem bieži ir nepieciešama aprūpe, lai uzlabotu viņu izdzīvošanas iespējas. Arborists (kokkopis) ir sertificēts profesionālis, kas specializējās kokaugu (koku un krūmu) kopšanā, kā arī rūpējās par individuālu koku drošību un veselību, tādā veidā nodrošinot savu, cilvēku un apkārtējās vides drošību. Arborista pakalpojumi ir koku kopšana un vainagu veidošana, bīstamo koku zāģēšana, koku zāģēšana koka sakņu kakla augstumā, drošības sistēmu uzstādīšana, apzaļumošana, dzīvžogu cirpšana, apgriešana un formēšana, koku stādīšana un pārstādīšana, slimību diagnostika, ārstēšana un kaitēkļu apkarošana, kā arī industriālais alpīnisms. Arboristi veic arī sniega, ledus sūnu utt. tīrīšanu no ēku jumtiem, kā arī citus darbus augstumā.

Arboristi darbā izmanto specifisku alpīnisma aprīkojumu, rokas un motorzāģi, šķēres. Sertificēts arborists (kokkopis) ir tiesīgi veikt kokaugu bīstamības apsekojumus – novērtēt koka stāvokli, izsniegt juridisku dokumentu par konkrēta koka vitalitāti.

PIEZVANI MUMS UZRAKSTI MUMS

Arborista pakalpojumi Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.