Arborists – Kokkopis

Arborista pakalpojumi - Arborists (kokkopis) ir sertificēts profesionālis, kas praktizē koku un krūmu kopšanu.
Arborists

Pilsētas vidē koki bieži tiek pakļauti cilvēku, dabas un infrastruktūras ietekmei, tā rezultātā kokiem ir nepieciešama sertificēta speciālista (arborista) pakalpojumi, lai uzlabotu to vitalitāti, izdzīvošanas iespējas. Arborists (kokkopis) ir sertificēts profesionālis, kas specializējās kokaugu kopšanā, kā arī rūpējās par individuālu koku drošību un veselību, tādā veidā nodrošinot cilvēku un apkārtējās vides drošību.

Arborista pakalpojumi

Arboristi specializējās koku kopšanā, bīstamo koku zāģēšanā, koku zāģēšanā koka sakņu kakla augstumā, drošības sistēmu uzstādīšanā, apzaļumošanā, dzīvžogu apgriešanā – formēšanā, kokaugu stādīšanā un pārstādīšanā. Kokaugu slimību diagnostika, ārstēšana, kaitēkļu apkarošana, kā arī industriālais alpīnisms. Arborists veic arī sniega, ledus sūnu utt. tīrīšanu no ēku jumtiem, kā arī citus darbus augstumā. Arboristi darbā izmanto specifisku arboristu aprīkojumu, takelāžas, rokas un motorzāģi, šķēres.

Arborista pakalpojumu cenas

Cik maksā sertificēts arborists (kokkopis)? Mūsu arboristu pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no konkrētā koka sugas, augstuma, koka atrašanās vietas īpašumā (ēkas, apstādījumi, elektrolīnijas…), vispārējā tā stāvokļa, kā arī no konkrētā pakalpojuma, ko nepieciešams sniegt. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam, lai rastu Jūsu kokam labāko risinājumu un cenu.

Arborista pakalpojumi Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.


4.9/5 - (22 votes)