Arborists – Kokkopis

Arborista pakalpojumi - Arborists (kokkopis) ir sertificēts profesionālis, kas praktizē koku un krūmu kopšanu.

Pilsētas vidē koki bieži tiek pakļauti cilvēku, dabas un infrastruktūras ietekmei, tā rezultātā kokiem bieži ir nepieciešama sertificēta speciālista (arborista) pakalpojumi, lai uzlabotu tiem vitalitāti un izdzīvošanas iespējas. Arborists (kokkopis) ir sertificēts profesionālis, kas specializējās kokaugu (koku un krūmu) kopšanā, kā arī rūpējās par individuālu koku drošību un veselību, tādā veidā nodrošinot savu, cilvēku un apkārtējās vides drošību.

Arborista pakalpojumi

Arboristi specializējās koku kopšana un vainagu veidošana, bīstamo koku zāģēšana, koku zāģēšana koka sakņu kakla augstumā, drošības sistēmu uzstādīšana, apzaļumošana, dzīvžogu cirpšana, apgriešana un formēšana, koku stādīšana un pārstādīšana, slimību diagnostika, ārstēšana un kaitēkļu apkarošana, kā arī industriālais alpīnisms. Arborists veic arī sniega, ledus sūnu utt. tīrīšanu no ēku jumtiem, kā arī citus darbus augstumā.

Arboristi darbā izmanto specifisku alpīnisma aprīkojumu, rokas un motorzāģi, šķēres. Sertificēts arborists (kokkopis) ir tiesīgi veikt kokaugu bīstamības apsekojumus – novērtēt koka stāvokli, izsniegt juridisku dokumentu par konkrēta koka vitalitāti.

Arborista pakalpojumu cenas

Cik maksā sertificēts arborists? Mūsu arboristu pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no konkrētā koka sugas, augstuma, koka atrašanās vietas īpašumā (ēkas, apstādījumi, elektrolīnijas…) un vispārējā tā stāvokļa, kā arī no konkrētā pakalpojuma, ko nepieciešams sniegt. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam, lai rastu Jūsu kokam labāko risinājumu un cenu.

Arborista pakalpojumi Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.