dzīvžoga apgriešana, cirpšana. Dzīvžogu apgriešana un cirpšana

Dzīvžoga apgriešana – cirpšana

Lai veidotu blīvu un akurātu dzīvžogu, tam regulāri ir nepieciešama apgriešana (cirpšana). Vēlams vismaz vienu reizi gadā veikt dzīvžoga apgriešanu (cirpšanu), lai uzturētu vēlamo dzīvžoga formu. Ja dzīvžogs vairākus gadus audzis savā vaļā, tas parasti ir izpleties visos virzienos. Veicot apgriešanu ielaistam dzīvžogam, sākotnēji to izveidot blīvu būs ļoti grūti, bet turpinot to regulāri kopt dzīvžogs kļūs blīvs un akurāts.

SIA “SIA Vārpiņas ᴹᴿ” piedāvā veikt tūju, koku un krūmu dzīvžogu apgriešanu, cirpšanu un veidošanu. Dzīvžoga apgriešanai izmantojam dzīvžoga šķēres. Individuālos gadījumos auto pacēlāju vai stalažas.

Dzīvžogu apgriešana Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Vecpiebalgā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē, Limbažos…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumu veicam arī citos Latvijas novados.

Lai uzzinātu aptuvenas dzīvžoga kopšanas darba izmaksas ir nepieciešams zināt dzīvžoga augstumu, garumu un kokauga sugu. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam.


4.8/5 - (12 votes)