Augļu koku apgriešana

+371 28325966

Piezvani mums

raivis@varpinas.lv

Uzraksti mums

Smiltene, kalna iela 8

Saņemt norādes

augļu koku kopšana, apgriešana, apgriešana, cena

Augļu koku apgriešana

Augļu koku apgriešana, veidošana un kopšana – augļu koku veidošanu ieteicams veikt ziemas beigas – pavasara sākumā, kad augļu kokiem necirkulē sula un koka vainags bez lapām ir ļoti labi pārredzams un novērtējams. Veicot jaunu, tā arī vecu augļu koku kopšanu mēs fokusējamies uz spēcīga augļu koka skeleta izveidi, vienlaicīgi veicinam gaisa un saules iekļūšanu vainagā, uzlabojot augļu ražu, garšu un palīdzam kokam saglabāt vitalitāti.

Augļu koku veidošanas laikā vad-zarus uzturam nemainīgā augstumā, tādā veidā arī jaunie dzinumi būs vienādā augstumā. Augļu kokus nevajadzētu radikāli apgriezt katru gadu. Pirmajos gados ir ļoti rūpīgi jāpieiet augļu koku apgriešanai, jo tiek veidots kopējais augļu koka skelets.

Lai attālināti noteiktu aptuvenās augļu koku kopšanas izmaksas ir nepieciešams zināt aptuveno augļu koku vecumu. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam.

Augļu koku apgriešana, kopšana un veidošana Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.

sadarbības partneri

Mūsu sadarbības partneri.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve - ierīkošana privātmājām, saimniecībās ēkām un citām industriālajām būvēm.
jumtu segumi, jumta segums, SIA "Saules Jumts"