augļu koku kopšana, apgriešana, apgriešana, cena

Augļu koku apgriešana

Augļu koku apgriešana, veidošana un kopšana – augļu koku veidošanu ieteicams veikt ziemas beigas, kad augļu kokiem necirkulē sula un koka vainags bez lapām ir ļoti labi pārredzams un novērtējams. Veicot jaunu, tā arī vecu augļu koku apgriešanu mēs veidojam spēcīgu koka skeletu, vienlaicīgi veicinam gaisa un saules iekļūšanu vainagā, uzlabojot augļu ražu, garšu un palidzam kokam saglabāt veselību.

Augļu koku veidošanas laikā vad-zarus uzturam nemainīgā augstumā, tādā veidā arī jaunie dzinumi būs vienādā augstumā. Augļu kokus nevajadzētu radikāli apgriezt katru gadu. Pirmajos gados gados ir ļoti cītīgi un rūpīgi jāpieiet pie augļu koku apgriešanai, jo tiek veidots vainags un kopējais augļu koka skelets.

Lai attālināti noteiktu aptuvenās augļu koku veidošanas – apgriešanas izmaksas ir nepieciešams zināt aptuveno konkrēto augļu koka vecumu. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam.

Augļu koku kopšana, veidošana Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.