Bīstamo koku zāģēšana, koku zāģēšana, koku ciršana, bīstamo koku ciršana, koka nozāģēšana, koku zāģēšanas cenas,

Bīstamo koku zāģēšana – ciršana

Arborists – kvalificēts kokaugu speciālists, izmantojot alpīnisma inventāru un darba metodes veic bīstamo koku zāģēšanu, tādējādi nodrošinam savu un apkārtējās vides drošību. Bīstamo koku zāģēšana (ciršana) pilsētās, parkos, kapsētās, ēku, žogu un apstādījumu tuvumā notiek pakāpeniski un kontrolēti. Koks tiek nozāģēts pa gabaliem, izmantojot virvju sistēmu nolaižam nozāģētos zarus vai klučus zemē.

Ļoti sarežģītos gadījumus, kad koka stāvoklis apdraud ne tikai īpašumu, bet arī mūsu drošību, veicam koka nozāģēšanu ar pacēlāja palīdzību. Savukārt vietās, kur koks neapdraud īpašumu veicam konktrolētu koka nozāģēšanu vienā gabalā, sakņu kakla augstumā. Zāģēšanas darbus veicam cauru gadu, neatkarīgi no gadalaika.

Likuma kārtībā, par koka zāģēšanu ārpus meža ir jasaņem ciršanas atļauja no novada pāšvaldības, vai pagasta pārvaldes. Atļauja nav nepieciešama avārijas kokiem, kas apdraud infrastruktūras darbību, cilvēku dzīvību vai īpašumu.

Koku zāģēšanas cenas

Lai uzzinātu aptuvenās koka zāģēšanas izmaksas ir nepieciešams zināt konkrētā koka sugu, augstumu, koka atrašanās vietu īpašumā (ēkas, apstādījumi, elektrolīnijas…) un vispārējo tā stāvokli. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam.

PIEZVANI MUMS UZRAKSTI MUMS

Bīstamo koku zāģēšana Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.