Bīstamo koku zāģēšana, koku zāģēšana, koku ciršana, bīstamo koku ciršana, koka nozāģēšana, koku zāģēšanas cenas,

Bīstamo koku zāģēšana – ciršana

Arborists – kvalificēts kokaugu speciālists, izmantojot alpīnisma inventāru un darba metodes, arborista padziļinātās zināšanas par kokaugu uzbūvi un struktūru veic lielu un bīstamu koku zāģēšanu, tādējādi nodrošinam savu un apkārtējās vides drošību. Bīstamo koku zāģēšana (ciršana) pilsētās, parkos, kapsētās, ēku, žogu un apstādījumu tuvumā notiek pakāpeniski un kontrolēti. Koks tiek nozāģēts pa gabaliem, izmantojot virvju sistēmu nolaižam nozāģētos zarus vai klučus zemē.

Ļoti sarežģītos gadījumus, kad koka stāvoklis apdraud ne tikai īpašumu, bet arī mūsu drošību, veicam koka nozāģēšanu ar autopacēlāja palīdzību. Savukārt vietās, kur koks neapdraud īpašumu veicam konktrolētu nozāģēšanu vienā gabalā – koku zāģēšana koka dabīgā augšanas virzienā, sakņu kakla augstumā. Zāģēšanas darbus veicam cauru gadu, neatkarīgi no gadalaika.

Likuma kārtībā, kokiem, kas aug ārpus meža ir nepiciešama ciršanas atļauja no novada pāšvaldības, vai pagasta pārvaldes. Atļāuja nav nepieciešama kokiem, kas atrodās avārijas stāvoklī. Par avārijas kokiem uzskata tos, kuri uz doto brīdi apdraud infrastruktūras darbību, cilvēku veselību, dzīvību vai īpašumu.

Bīstamo koku zāģēšana:
  • ēku tuvumā un virs tām
  • virs apstādījumiem un žogiem
  • elektrolīniju tuvumā, vai virs tām
  • kapsētās
  • vietās, kur nav iespējams piekļūt ar tehniku

Bīstamo koku zāģēšana Vidzemes novadā ( Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Gūlbenē, Siguldā, Rīgā, Smiltene, Madonā, Saulkrastos, Valkā, Ogrē, Limbažos…) Iepriekš saskaņojot, pakalpojumus veicam arī citos Latvijas novados.

Koku zāģēšanas cenas

Cik maksā nocirst koku? Lai uzzinātu aptuvenās koka zāģēšanas cenas ir nepieciešams zināt nozāģējamā koka sugu, augstumu, atrašanās vietu īpašumā (ēkas, apstādījumi, elektrolīnijas…) un patreizējo tā stāvokli. Sazinoties ar mums iesakam pievienot dažas bildes ieskatam.