Privātuma politika

+371 28325966

Piezvani mums

raivis@varpinas.lv

Uzraksti mums

Smiltene, kalna iela 8

Saņemt norādes

Šajā privātuma politikā ir aprakstīta SIA "Vārpiņas MR", “Vārpiņas”, Bilskas pagasts, Smiltenes novads, LV-4706, Smiltenes novads LV-4706, Latvija, e-pasts: info@varpinas.lv, tālrunis: 28325966 informācija par tokas notiks ar Jūsu sniegto informācija, tās izmantošana un izpaušanu, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni ( varpinas.lv ). Piekļūstot vai izmantojot tīmekļa vietni un mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat, ka tiek vākti un izmantoti un jūsu sniegtie dati. Ja jūs tam nepiekrītat, lūdzu pametiem šo vietni!

Mēs varam mainīt šo konfidencialitātes politiku jebkurā laikā. Pārskatītā politika stāsies spēkā 180 dienas pēc tam, kad pārskatītā politika tiek publicēta mūsu vietnē un jūsu turpinat izmantot mūsu vietni un piekļūstat mūsu pakalpojumiem, mēs uzskatām to par piekrišanu. Tāpēc mēs iesakām jums periodiski pārskatīt šo lapu.

 1. Mūsu apkopotā informācija:

  Mēs apkoposim un apstrādāsim datus:

  1. Vārds
  2. E-pasts
  3. Telefona Nr.
  4. Adrese
 2. Kā mēs izmantojam jūsu informāciju:

  Mēs izmantosim informāciju šādiem mērķiem:

  1. lai sazinātos ar Jums
  2. lai sniegtu pakalpojumus

  Ja mēs vēlamies izmantot jūsu informāciju jebkādiem citiem mērķiem, mēs lūgsim jūsu piekrišanu un izmantosim jūsu informāciju tikai tad, ja saņemsim jūsu piekrišanu, un tikai tam(-iem) mērķim(-iem), kādam(-iem) piekrišanu, izņemot gadījumus, kad mums ir pienākums to darīt. citādi saskaņā ar likumu.

 3. Kā mēs kopīgojam jūsu informāciju:

  Mēs nepārsūtīsim jūsu personisko informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot ierobežotos apstākļos, kā aprakstīts zemāk:

  1. Google Analytics

  Mēs pieprasām, lai šādas trešās puses izmantotu personisko informāciju, ko mēs tām nododam, tikai nolūkam, kādam tā tika nodota, un nesaglabāt to ilgāk, nekā tas ir nepieciešams.

  Mēs varam arī izpaust jūsu personisko informāciju šādiem nolūkiem: (1) lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus likumiem, noteikumiem, tiesas rīkojumiem vai citiem juridiskiem nosacījumiem. (2) lai izpildītu jūsu līgumus ar mums, tostarp šo konfidencialitātes politiku; (3) lai reaģētu uz pretenzijām par to, ka pakalpojumu lietošana pārkāpj šīs prasības; (4) ja mūsu uzņēmums tiek apvienots vai iegādāts, jūsu informācija būs viena no aktīviem, kas tiek nodoti jaunajam īpašniekam.

 4. Jūsu informācijas saglabāšana:

  Mēs glabāsim jūsu personisko informāciju no 90 dienām līdz 2gadiem vai tik ilgi, kamēr mums tā ir nepieciešama. Mums var būt nepieciešams saglabāt informāciju ilgāku laiku, piemēram uzskaitei/ziņošanai saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem vai citu likumīgu iemeslu dēļ piemēram, likumīgu tiesību īstenošana, krāpšana krāpšanas novēršana u. c. Atlikusī anonīmā un apkopotā informācija, no kurām neviena jūs neidentificē (tieši vai netieši), var tikt glabāta neierobežotu laiku.

 5. Jūsu tiesības:

  Atkarībā no piemērojamajiem tiesību aktiem jums ir tiesības piekļūt un labot vai dzēst jūsu personas datus. Lai dzēstu datus par sevi lūdzu sazinaties ar mums info@varpinas.lv.

  Ja Jūs nevēlaties vai atsaucat nepieciešamās informācijas vākšanu mājaslapas pilvērtīga izmantošana var būt neiespejama.

 6. Sīkfaili u. c.

  Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs tās izmantojam, un par jūsu izvēli saistībā ar šīm izsekošanas tehnoloģijām, lūdzu, skatiet mūsu sīkfailu politiku

 7. Drošība:

  Jūsu informācijas drošība ir svarīga un mēs izmantosim drošības pasākumus, lai novērstu informācijas zaudējumus, ļaunprātīgu izmantošanu vai neatļautu jūsu informācijas pārveidošanu.

 8. Trešo pušu saites un jūsu informācijas izmantošana:

  Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz citām vietnēm kas nav mūsu pārvaldībā. Šī konfidencialitātes politika neattiecas uz privātuma politiku terešajās vietnēs. Mēs iesakām iepazīties ar katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

 9. Sūdzību / datu aizsardzības inspektors:

  Ja jums ir kādi jautājumi vai bažas par jūsu informācijas apstrādi, varat sazināties ar mums izmantojot e-pasta adresi info@varpinas.lv.

sadarbības partneri

Mūsu sadarbības partneri.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve - ierīkošana privātmājām, saimniecībās ēkām un citām industriālajām būvēm.
jumtu segumi, jumta segums, SIA "Saules Jumts"